SUNLISS - keratynowe prostowanie włosów i ich regeneracja

Proste i zdrowe włosy kązdego dnia
   

Produkty Sunliss

Aby otrzymać cennik, zamówić produkty lub szkolenie skontaktuj się z nami: 505 599 293, info@sunliss.pl, formularz kontaktowy.


zestaw startowy Sunliss maxi - trwałe keratynowe prostowanie włosówZestaw maxi


Kompletny zestaw preparatów technicznych i odsprzedażowych przeznaczony dla salonów rozpoczynających pracę z produktami SUNLISS. Najskuteczniejszy w Polsce! Dostępny także ze szkolenim w Twoim salonie! Uproszczoną instrukcję przeprowadzenia zabiegu znajdziesz tutaj.

Produkty techniczne:
- 1 x keratyna czekoladowa 500ml lub 1 x keratyna ultra 500ml
- 1 x szampon głęboko oczyszczający 500ml
- 1 x szampon bez chlorku sodu 500ml
- 1 x mleczko odżywiające bez chlorku sodu 500ml

Produkty odsprzedażowe:
- 3 x szampon bez chlorku sodu 250ml
- 3 x mleczko odżywiające bez chlorku sodu 250ml
Wydajność keratyny 500ml: 5-10 zabiegów (zależy od długości, gęstości włosów), pozostałych produktów technicznych: 10-20 zabiegów.zestaw startowy Sunliss maxi econo - trwałe keratynowe prostowanie włosówZestaw maxi econo

Kompletny zestaw preparatów technicznych przeznaczony dla salonów rozpoczynających pracę z produktami SUNLISS. Wariant ekonomiczny bez produktów odsprzedażowych. Najskuteczniejszy w Polsce!

Produkty techniczne:
- 1 x keratyna czekoladowa 500ml lub 1 x keratyna ultra 500ml
- 1 x szampon głęboko oczyszczający 500ml
- 1 x szampon bez chlorku sodu 500ml
- 1 x mleczko odżywiające bez chlorku sodu 500ml

Wydajność keratyny 500ml: 5-10 zabiegów (zależy od długości, gęstości włosów), pozostałych produktów technicznych: 10-20 zabiegów.zestaw startowy Sunliss mini - trwałe keratynowe prostowanie włosówZestaw mini

Zmniejszona pojemność kompletnego zestawu preparatów technicznych i odsprzedażowych przeznaczonego dla salonów rozpoczynających pracę z produktami SUNLISS. Najskuteczniejszy w Polsce!

Produkty techniczne:
- 1 x keratyna czekoladowa 100ml lub 1 x keratyna ultra 100ml
- 1 x szampon głęboko oczyszczający 100ml
Produkty odsprzedażowe:
- 1 x szampon bez chlorku sodu 250ml
- 1 x mleczko odżywiające bez chlorku sodu 250ml

Wydajność keratyny 100ml: 1-2 zabiegi (zależy od długości, gęstości włosów).


zestaw startowy Sunliss mini econo - trwałe keratynowe prostowanie włosówZestaw mini econo

Zmniejszona pojemność kompletnego zestawu preparatów technicznych przeznaczonego dla salonów rozpoczynających pracę z produktami SUNLISS. Wariant ekonomiczny bez produktów odsprzedażowych, idealny np. do testu zabiegu. Najskuteczniejszy w Polsce!

Produkty techniczne:
- 1 x keratyna czekoladowa 100ml lub 1 x keratyna ultra 100ml
- 1 x szampon głęboko oczyszczający 100ml

Wydajność keratyny 100ml: 1-2 zabiegi (zależy od długości, gęstości włosów).


keratyna czekoladowa ultra Sunliss – trwałe keratynowe prostowanie włosówKeratyna czekoladowa, keratyna ultra

Preparaty przeznaczone do trwałego naturalnego prostowania włosów oraz ich równoczesnej głębokiej odbudowy. Uzupełniają ubytki naturalnych składników budujących włosy wysycając je keratyną, wyciągami z roślin (m.in. kakaowca), antyoksydantami, witaminami i kwasami tłuszczowymi. Eliminują skręt włosów oraz dogłębnie je regenerują. Efekt to naturalnie zdrowe, niepuszące się, proste i lśniące włosy przez 4 miesiące.

Keratyna czekoladowa przeznaczona jest do włosów umiarkowanie niesfornych, kręcących się, puszących lub zniszczonych, keratyna ultra dedykowana jest do włosów mocno kręconych lub mocno zniszczonych. Preparaty mogą być stosowane zarówno na włosach niepoddawanych wcześniej żadnym zabiegom chemicznym jak i na włosach koloryzowanych, rozjaśnianych czy prostowanych chemicznie. Produkt nie zawiera formaldehydów. Produkt przeznaczony dla fryzjerów i salonów fryzjerskich.

Pojemność: 500ml, wydajność keratyny 500ml: 5-10 zabiegów (zależy od długości, gęstości włosów)


szampon głęboko oczyszczający Sunliss – trwałe keratynowe prostowanie włosówSzampon głęboko-oczyszczający


Preparat przeznaczony do przygotowania włosów do zabiegu keratynowego prostowania i głębokiej odbudowy. Otwiera łuskę włosa i dogłębnie oczyszcza włos z wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych (m.in. pył, kurz) oraz osadów chemicznych (m.in. sól, chlor, pozostałości preparatów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych). Może być stosowany także jako przygotowanie do innych zabiegów wprowadzających substancję do struktury włosa np. koloryzacji.

Produkt przeznaczony dla fryzjerów i salonów fryzjerskich.Pojemność: 500ml


szampon głęboko oczyszczający Sunliss – trwałe keratynowe prostowanie włosówSzampon bez chlorku sodu


Przedłuża efekty zbiegu keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy oraz innych zabiegów np. koloryzacji. Nie zawiera chlorku sodu (soli), który usuwa z włosów keratynę. Posiada neutralne PH, zawiera keratynę i wyciągi ziołowe, które chronią włosy oraz nadają im połysk i miękkość.

Produkt 500ml przeznaczony do użytku technicznego w salonach fryzjerskich (do zmywania preparatu keratynowego). Produkt 250ml przeznaczony do odsprzedaży dla klientów do codziennego domowego użytku na wszystkich rodzajach włosów.Pojemność: 500ml, 250ml


mleczko odżywiające bez chlorku sodu Sunliss – trwałe keratynowe prostowanie włosówMleczko odżywiające bez chlorku sodu


Zawiera keratynę, kolagen oraz wyciągi z ziół, które nawilżają i zmiękczają włosy jednocześnie nadając im intensywny połysk. Zmniejsza objętość włosów i ułatwia kontrolę nad nimi. Nie zawiera chlorku sodu (soli), która usuwa z włosów keratynę. Dzięki temu przedłuża i optymalizuje efekty zbiegu keratynowego prostowania włosów i ich głębokiej odbudowy oraz innych zabiegów m.in. koloryzacji. Nie wpływa negatywnie na inne zabiegi wykonane na włosach m.in. koloryzację, rozjaśnienia itp.

Produkt 500ml przeznaczony do użytku technicznego w salonach fryzjerskich (do odżywiania włosów i zakańczania zabiegu keratynowego). Produkt 250ml przeznaczony do odsprzedaży dla klientów do codziennego domowego użytku na wszystkich rodzajach włosów.

Pojemność: 500ml, 250ml


olejek arganowy z keratyną Sunliss - trwałe keratynowe prostowanie włosówOlejek arganowy z keratyną

Preparat przeznaczony do pielęgnacji włosów zarówno po zabiegu keratynowego prostowania włosów jak i samodzielnie, bez zabiegu. Zawiera m.in. wyciąg z marokańskiego drzewa arganowego oraz keratynę. Głęboko nawilża włosy, wygładza je, eliminuje puszenie, ułatwia stylizowanie i nadaje połysk. Chroni włosy przed negatywnym wpływem substancji chemicznych (np. chlor), nadmierną temperaturą (suszenie, prostowanie itp.) oraz czynnikami środowiskowymi (np. UV). Nie zawiera alkoholu, nie tłuści włosów, szybko się wchłania. Może być dodawany do farb do włosów i keratyny wzmacniając ich odżywcze działanie.

Produkt przeznaczony do każdego rodzaju włosów, do użytku zarówno w salonach fryzjerskich jak i w domu.

Pojemność: 60ml


Zobacz także:    O zabiegu Sunliss    |    Salony Sunliss    |    Pytania i odpowiedzi    |    Kontakt